pátek 24. prosince 2010

Krásné Vánoce

Milí čtenáři, kolegové, ředitelé a všichni pracovníci divadel, pořadatelé a zástupci festivalů, pěvci a pěvkyně, dirigenti, členové sborů a orchestrů, přátelé, prostě všichni... :-) Přeji Vám nádherné a požehnané Vánoce plné pohody a vnitřní radosti, nádherné hudby a splněných snů! Mějte se všichni dobře!
Vaše Dana Šimková

A ještě O Holly Night s nádherným hlasem!

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

na tomto blogu jsou skvělé články a grafika JE DOST HROZNÁ...a vy byste se měla trochu upravit

Dana Šimková řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Dana Šimková řekl(a)...

Máte-li jiný nápad na grafickou úpravu, sem s ním! S inspirací se meze nekladou! :-)

Anonymní řekl(a)...

ta montáž s pěvci je moc kýč...místo nich něco třeba s notami...nebo něco podobného...Obdivuji vás za tolik článku,že je stíháte psát jsou velmi zajímavé...chtěla bych se zeptat na váš názor na operu Nápoj lásky z národního divadla..?!

Dana Šimková řekl(a)...

Pokud máte na logo nějaký konkrétní nápad, klidně mi ho pošlete na mail aychend@seznam.cz. Zatím o změně neuvažujeme, ale návrh se hodí vždycky! :-)

Díky za obdiv, jsme na to tři a všichni to děláme, protože nás to baví, já osobně si u psaní moc ráda zavzpomínám na krásná představení, která jsem viděla a dělám to vlastně i pro sebe, abych se k nim pak mohla po nějaké době znovu vrátit a vybavit si je. :-)

Nápoj lásky jsem bohužel zatím neviděla - chystám se na něj. Zatím jsem viděla jen ukázky a vypadá to docela dobře! Nechám se překvapit. Jak Vám se líbil?