středa 1. září 2010

Ypsilonka přispěje na pomoc postiženým povodněmiV pražském divadle Ypsilon se dnes v 19:30 koná charitativní večer pro pomoc postiženým povodněmi. I my ostatní, kteří se nedostaneme do divadla, můžeme být při tom, stačí poslouchat Český rozhlas 2 Praha, nebo se účastnit videovysílání na jeho stránkách, případně na stránkách iDNES od 20:00. V hledišti divadla usednou jako čestní hosté lidé, kteří dobrovolně pomáhali při odstraňování následků povodní, nebo přispěli finanční částkou.


Každý z nás se může také připojit k akci na pomoc postiženým bleskovými povodněmi a to prostřednictvím odeslané DMS (společnosti Člověk v tísní, cena je 30,- a na konto bude přičtena částka 27,-) ve tvaru “DMS SOSPOVODNE“ na tel. číslo: 87 777. O stavu konta nás bude během Bleskového povodňového večera na přidanou ve čtvrtek 2.9.2010 průběžně informovat moderátor Petr Vacek.

V průběhu večera vystoupí členové Studia Ypsilon, můžeme se těšit na Jiřího Lábuse, Martina Dejdara, Marka Ebena, Miroslava Kořínka, Jana Jiráně a Botafogo (Daniel Šváb, Barbora Skočdopolová, Dominik Renč a Jan Noha), Jana Schmida a Markétu Plánkovou. Vystoupí také hosté Jiří Suchý, Aneta Langerová, Anna K., David Koller, Tomáš Klus, Jan Budař, Lenka Filipová, 4TET Jiřího Korna a skupina Klec. Všichni vystupují bez nároku na honorář.

Další informace najdete na stránkách divadla, na Facebooku a zde.


Blog Operadream od května mediálně spolupracuje s tímto divadlem a není to náhoda. V repertoáru najdeme i nám operním fanouškům známé tituly, jako je Faust a Markétka, Prodaná nevěsta a Rusalka. Nejsou to první a rozhodně ani poslední inscenace tohoto druhu a mohu je jen doporučit!!! Rozhovor s ředitelem divadla panem profesorem Janem Schmidem Vám přineseme během září na našich stránkách.

Žádné komentáře: