pátek 1. ledna 2010

Moravské divadlo Olomouc

Stránky divadla

Chodíte na představení do tohoto divadla? Líbilo se vám nějaké, nebo naopak nelíbilo? Chtěli byste něco navrhnout, někomu vzkázat? Napiště komentář a vaše zprávy budou odeslány do správných rukou a odpovědi zde následně zveřejněny!

Eugen Onegin - premiéra 4. 2. 2011
Prodaná nevěsta - 21. 12. 2010
Carmen - premiéra 11. 6. 2010
Dalibor - 11. 6. 2009

15 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Proč není na webu divadla jasně a předem někde uvedeno, který konkrétní herec/pěvec/tanečník bude vystupovat v tom kterém představení (která alternace)?
jde např. o to, že bych některá představení chtěla vidět s oběma alternacemi, ale nevím, kdy kdo účinkuje. Přece snad musí být práce v divadle plánována dopředu.
Hanka

Anonymní řekl(a)...

Nepřekvapivě u tohoto divadla se mi nikdo neozval.

Anonymní řekl(a)...

je vůbec uvěřitelné, že se nikdo tak dlouho na můj dotaz neobtěžuje odpovědět?
Hanka

Dana Šimková řekl(a)...

Hanko, těžko říct. Také mi s Olomoucí někdy trvá jakákoli komunikace...

Anonymní řekl(a)...

jo, přijdou mi hodně zvláštní, někteří jejich "neumělečtí zaměstnanci".mám tam pár ošklivých zkušeností.
nic proti umělcům, za to ti nemůžou.
H.

Anonymní řekl(a)...

nechcete jim znovu napsat? Možná jenom přehlédli :-))))) váš mail.
Hanka

Dana Šimková řekl(a)...

Hanko, bohužel, s Olomoucí je to marný boj. Říkal mi jeden známý, že se o to pokoušel, aby nějak zveřejňovali obsazení, ale bezúspěšně. Prý nedávají do ruky ani lístky s obsazením na představení a vždy se musí dohadovat s uvaděčkami, aby mu daly ten velký, co je vyvěšený. :-(

Anonymní řekl(a)...

já bych mohla o tamním personálu povídat:-) nečekala jsem ale nějak moc optimisticky, že by se s vámi někdo bavil. jojo.

Anonymní řekl(a)...

A já jsem si myslela, že jsem moc náročná, když nejsem spkojena s Moravským divadlem, co se týče přístupu k divákům, ale jak vidno, nejsem sama. Taky jsem se pokoušela zjistit, zda je možné znát aktuální obsazení u jednotlivých představení, marně. Na pokladně nevědí, na email nikdo nereaguje. Škoda. Asi žiju v klamu, že divadlo je tu pro diváky...
Vendy

Dana Šimková řekl(a)...

Tak se odstěhujte k nám do Brna. :-D Tady se ví krásně dopředu, kdy kdo bude zpívat, ne týden před začátkem dalšího měsíce, dostanete obsazení do ruky... to jsou aspoň služby! Nemohu si je vynachválit!!!

Anonymní řekl(a)...

vendy: reakce na maily? Pch. To bych taky mohla popovídat. Já myslím, že jde o celkem samozřejmé věci, aby divadlo vědělo, kdo kdy hraje a dalo přehled třeba na net. jestli to mají napsané, tak je to otázka pár kliknutí. nejde o žádnou náročnost. nic proti umělcům, ani části obslužného personálu, ale bohužel některé uvaděčky a šatnářky jsou dost příšerné. jako by tam diváci byli kvůli nim a ne ony kvůli platícím divákům. nechodíme tam zadarmo, platíme za lístky a přispíváme jim i z daní. přece tu práci nemusí dělat, když se jim to nelíbí. a to, že se stále nikdo operadreamu neozývá, je zajímavé. to to tak dělají všechna divadla?
Dana šimková: to by se mi líbilo, a ty vaše recenze jsou lákavé, to jo, vy jim ale děláte reklamu:-)ale to bohužel nejde.

Dana Šimková řekl(a)...

Každé divadlo se "chová jinak". Někde je komunikace velmi jednoduchá, někde je to na dlouhé lokty... Díky za uznání, však přijeďte aspoň na nějaké představení! Brno patří k těm opravdu vstřícnějším divadlům a nemůžu si stěžovat. Akorát tam teď skoro nic nehrají, takže musím nevěrně odjet za kulturou do Prahy. :-DDD

Anonymní řekl(a)...

Ano, ano, uvaděčky a šatnářky... Asi marný boj, jenže mě to vždycky dokáže pokazit náladu. I pro lístky do předprodeje chodím předem připravená na "milý" přístup. Ale pozor, poslední dobou bývají uvaděčky či uvaděči mladí lidé (možná studenti), kteří jsou vždycky milí a usměvaví.
Do Brna čas od času jezdím. A to velmi ráda. Nesrovnatelně jiná zkušenost. Je to pro mě vždycky svátek. Naposledy jsem viděla Madame Buterrfly a bylo to (opět) nezapomenutelné!
Vendy

Dana Šimková řekl(a)...

Jo, jo, Madama Butterfly, to je něco! Škoda, že se už do konce sezóny nehraje. :-( Sice nám v Brně změnili šatnářky a uvaděčky, ale rozhodně si nemůžu stěžovat! S některými se dá hodně nadlouho a bezvadně zapovídat, včetně jednoho pana hlídače a hasičů. :-))

Anonymní řekl(a)...

mladší ročníky mívají u nás lepší přístup k zákazníkům, v průměru tu zkušenost v Olomouci mám, radši jdu k mladší šatnářce, je to lepší.

H.