čtvrtek 31. prosince 2009

PF a soutěž k tomuUž zbývá jen málo hodin, než skončí tento rok. Spousta lidí posílá PF, a tak jsem se rozhodla si také jedno operní vyrobit. Jsou tam téměř všichni známí i méně známí pěvci a hudebníci, se kterými jsem se v letošním roce setkala. Kdyby mi někdo loni řekl, že se mi splní tolik "operadreams", asi bych se mu vysmála. Moci se setkat s tolika příjemnými lidmi, být na jejich koncertech, představeních, mluvit s nimi, najít mezi nimi i přátele, o tom se mi ani nesnilo! Jak vám se podařil letošní rok?

Co nás čeká v příštím roce? 12. února oslavíme rok existence našeho Blogu, uvítáme zde opět řadu pěvců, dirigentů, ale i ředitele divadla (nebudu předbíhat). Pojedeme jistě společně na Villazona a Hampsona do Vídně, setkáme se na některých koncertech a představeních...

Takže co si přát do příštího roku? Abychom byli všichni zdraví a měli stále tolik krásných příležitostí vychutnat si tóny nádherné hudby a měli spoustu nezapomenutelných zážitků. Slyšela jsem kdysi jeden citát, jen si nejsem tak zcela jistá jeho autorem - myslím, že ho řekl pan Zdeněk Korčian:

"Hudba svět změnit nemůže, ale jak by se svět bez ní změnil!"

A teď ta soutěž. Na PF je několik osobností ze světa, Slovenské a České republiky. Kdo z vás mi na mail aychend@seznam.cz napíše největší počet správných jmen, vyhraje vstupenku na představení Eugen Onegin v sobotu 20. března 2010 v Janáčkově divadle (obsazení Janál/Boross/Briscein/Wallingerová). Pokud by výherci neseděl termín, případně byly nějaké komplikace s dopravou..., domluvíme se na jiné operní výhře. :-) Své odpovědi posílejte do 31. 1. 2010.

Přeji všem hodně štěstí!
Vaše Dana Šimková

4 komentáře:

Dana Šimková řekl(a)...

Už mám první odpověď a ta rozhodně stojí za to! Dala laťku hooodně vysoko! :-D

Anonymní řekl(a)...

A ja som sa aj chcela zapojiť... ale tak poznám cca polovicu :D

Dana Šimková řekl(a)...

Sylvi, však jsem nenapsala, kolik bylo správných odpovědí, jen, že to byl dobrý výkon :-D Však Tebe bych u nás viděla hrozně moc ráda!!!

Anonymní řekl(a)...

A veď ja by som sa už tiež rada u vás videla... ale tak o chvíľku čakaj môj mail s odpoveďami :D