pátek 4. prosince 2009

Nabídky na výhodná představení a koncert!

Všechny vás moc zdravím a dovoluji si sem vložit zajímavé nabídky, které jsem dnes obdržela ohledně představení a koncertů - někteří jste je možná dostali také...

1. je zahájení předprodeje vstupenek na slavnostní galakoncert 19. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, na němž vystoupí renomovaný argentinský tenorista José Cura, a který se uskuteční dne 16. července roku 2010 v Pivovarské zahradě.

Předprodej vstupenek bude zahájen již v pondělí 7. prosince 2009. Vstupenky budou navíc v termínu od 7. do 31. 12. prodávány s vánoční slevou 10 %. V prodeji budou dále i dárkové poukazy na nákup vstupenek v hodnotách 300 Kč, 500 Kč a 1.000 Kč.

Na koncertu zazní árie a duety z italských oper G. Verdiho, R. Leoncavalla a G. Pucciniho proložené vlastními předehrami a instrumentálními mezihrami. José Cura se tedy představí ve svých parádních rolích, jakými jsou Othello, Canio v Komediantech, Kalaf v Turandot nebo Mario Cavaradossi v Tosce. S korejskou sopranistkou In-Hye Kim pak zazpívá například i duet Cio-Cio San a Pinkertona z Madamy Butterfly Viene la sera.

Kromě koncertu Josého Cury budou od pondělí 7. prosince k dostání i vstupenky na druhý koncert prvního festivalového víkendu, kterým bude již třetí díl pokračování veleúspěšného muzikálového projektu BROADWAY. Podmanivé melodie z Bídníků, Fantoma opery či aktuálního hitu Mamma Mia rozehraje trio amerických zpěváků přímo z legendární Broadwaye, v čele se sopranistkou Christiane Nollovou, společně s Moravskou filharmonií Olomouc a dirigentem Randallem Craigem Fleicherem. Koncert se uskuteční dne 17. července v Pivovarské zahradě.

Více informací najdete na stránce www.festivalkrumlov.cz.2. (pozvání z ND Brno!) POZVÁNKA DO "TEATRO ALLA SCALA" V MILÁNĚ

Na základě velmi kladných ohlasů brněnské veřejnosti k prvnímu – „zkušebnímu“ společnému výjezdu milovníků opery do zahraničí (byl jím třídenní zájezd do italské Verony v srpnu, s návštěvou představení G. Pucciniho „Tosca“ a G. Verdiho „Aida“ v proslulé antické Aréně) se NDB rozhodlo pokračovat v tomto novém směru svých aktivit a na rok 2010 připravit s renomovanou brněnskou cestovní kanceláří ČEBUS bohatý program.

První akcí v kalendáři bude opět třídenní zájezd do Itálie, tentokrát do metropole Lombardie Milána ve dnech 4.- 6. 2. 2010, v jehož programu bude i návštěva představení opery G. Verdiho „Rigoletto“ ve slavné opeře alla Scala dne 5. 2. 2010.

Cena zájezdu (zahrnuje autobusovou dopravu, 2x ubytování v hotelu se snídaní a vstupenku na představení) je 6. 900,- Kč a divákům NDB bude opět přiznána sleva – tentokrát 600,- Kč na osobu. Celý program akce můžete najít ZDE. Předběžné přihlášky k účasti i případné dotazy můžete posílat na adresu repa@cebus.cz - k získání slevy postačí oznámit, že jste odběratelé Bulletinu NDB. http://www.cebus.cz/evropa/italie/index.php#milano3. Pro ty, kteří by rádi shlédli vynikající představení Verdiho opery Macbeth v Janáčkově divadle, mám 1 špatnou a 1 dobrou zprávu. Začnu špatnou, ať to máme rychle za sebou: Opera Macbeth se hraje naposledy v této sezoně 9. prosince. Takže máte poslední příležitost vidět v roli Lady Macbeth vynikající sopranistku Csillu Boross! Teď ta dobrá zpráva: Vstupenky na toto představení jsou nabízeny za jednotnou cenu 40 Kč a 80 Kč – dle místa posazení v hledišti. Takže "Rozmyslete si, přátelé, rozmyslete, na své štěstí dobře pomyslete!" :-D (minimálně já na toho Macbetha půjdu a na Curu také, takže se těším, že se tam opět s některými z vás uvidím!)

2 komentáře:

ma--k řekl(a)...

Rozmyslím si, dobře rozmyslím, na své štěstí dobře pomyslím, zda ten koncert opustím. :D

bianca řekl(a)...

7.12. také začíná předprodej vstupenek na koncert Niny Machaidze, který se koná tuším 12. ledna 2010 v Obecním domě v Praze.