čtvrtek 19. listopadu 2009

Další opery - přenosy a záznamy Slovanský dům

Na stránkách Jonase Kaufmanna jsem našla link na přenosy a záznamy oper v Palace Cinema ve Slovanském domě v Praze (mimo jiné je tam i přímý přenos Carmen 7.12.2009 z La Scaly, kde právě Kaufmann zpívá Dona José). Ale i ostatní nabídka je nádherná, posuďte sami.
Odkaz s plným programem pro Slovanský dům je zde
Odkaz s programem, který uveřejňuje PalaceCinema je zde (chybí tu ovšem některá představení, uveřejněná na linku viz výše, ale je zde info, že se promítá i v Brně ve Velkém Špalíčku).
První záznam, La Traviata začíná už příští středu, 25.11.2009, v 19:00, v titulní roli Angela Gheorghiu.
Reklamu jsem nikde žádnou nenašla, Slováč promítá ve velkém utajení. Takže tu máme další nabídku vedle přímých přenosů z Metropolitní opery. Pokud vím, první vlaštovky se objevily už někdy v létě, pokračování je - jak se zdá - mohutné.

7 komentářů:

annav řekl(a)...

Marci, děkuji Vám za informace. Stejně tak utajený byl i Beethovenův maraton symfonií, který Palace myslím v srpnu také promítal. Ja osobně jsem byla na všech čtyřech koncertech a bylo mi dost líto, že tam se mnou sedělo jenom pár nadšenců. Je to podle mě vina nedostatečné propagace. Doufejme, že se to do budoucna zlepší.

bianca řekl(a)...

Marcelo, ty jsi poklad. To je naprosto ý program. A je docela kuriozní, kde jsi tu informaci našla. Ať žijí rešerše na internetu!!! Takže se kromě Aera teď budeme scházet i ve "Slováči", to je báječné, moc se těším.

Anonymní řekl(a)...

Marci, díky, skvělá zpráva.Jsi úžasná, žes to "vyšťárala".Já u nás sice Velký Špalíček nijak dvakrát neprožívám,ale to se dá lehce překonat. Program je super.

Anonymní řekl(a)...

Bože....:-))). Dají se lístky koupit třeba už i na tu Carmen takto dopředu?

Marci řekl(a)...

Volala jsem tam, takhle dopředu to nejde. Zřejmě to bude možné až tak týden před.

Anonymní řekl(a)...

Paní Marci, jste zlatá, děkujeme. V té Carmen má zpívat i Adriana Kučerová!
Škoda že asi nebude živě ten Trubadůr z Barcelony. Ale je divné, že se ten program liší. Třeba ten domácí leták uvádí jen highlights a budou dávat vše...
Lenka

Marci řekl(a)...

No, uvidíme. Je asi teď třeba hlídat týdenní program. Třeba bude i ten Trubadúr.