pondělí 29. června 2009

Kdo chcete jet na zájezd?

Omlouvám se za ještě jeden článek dnes, ale říkám si, čím dříve, tím lépe! Došel mi Bulletin z ND Brno s touto pozvánkou na zájezd. Kdybyste chtěli někdo jet, napište tam co nejdříve a dejte vědět zároveň i mně!


Zdají se Vám divadelní prázdniny příliš dlouhé a Vy prahnete po dalších uměleckých zážitcích? Nic snazšího. Přijměte pozvání na opravdový kulturní bonbónek. CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEBUS ve spolupráci s Národním divadlem Brno připravili zájezd do italské Verony. V proslulé ARENA DI VERONA uvidíte nezapomenutelné představení Verdiho opery AIDA. Čeká na Vás dokonalá akustika, výpravná produkce a nenapodobitelná atmosféra. A pokud chcete ještě víc, můžete si dokoupit i další představení – Pucciniho TOSCU (zpívá Marcelo Giordani a Ruggiero Raimondi!!!). Zájezd (s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu) je totiž třídenní. Kromě kulturního zaměření bude součástí zájezdu i návštěva jezera Lago di Garda – můžete se koupat, plout lodí nebo navštívit lázně Sirmione.

VERONA - OPERNÍ PŘEDSTAVENÍ V ARÉNĚ

Zájezd pořádaný v úzké spolupráci s Národním divadlem Brno

Termín: 15. - 17. srpna 2009
Cena: 5.900,- Kč. Požadavky na rezervaci míst zasílejte na adresu repa@cebus.cz.

1. den – sobota 15. 8. Sraz účastníků zájezdu v 5.15 hod. na stanovišti Čebusu (č. 2, staré AS Brno, Benešova naproti hotelu Grand) – v 5.30 hod. odjezd směr Mikulov (možnost nástupu) – Vídeň a dále po dálnici A2 směr Graz – Klagenfurt – Villach (cestou bude jedna delší zastávka na dálnici u restaurace na oběd), pokračování v cestě autobusem směr Udine – Benátky – v pozdních odpoledních hodinách příjezd do hotelu poblíž města Vicenza – ubytování v hotelu (prostor pro krátký odpočinek, občerstvení a převlečení) – večer odjezd autobusem od hotelu: zájemci o účast na představení Pucciniho opery Tosca v Aréně (není zahrnuto v ceně zájezdu, lze ho fakultativně objednat) budou přepraveni do Verony, ostatní k večerní prohlídce do města Vicenza – ve 22.00 hod. návrat do hotelu. Autobus pak odjede do Verony pro návštěvníky operního představení, které odveze do hotelu.

2. den – neděle 16. 8. Po snídani v hotelu odjezd k jezeru Lago di Garda, zde program na celé dopoledne včetně prostoru na oběd, možnosti programu: plavba lodí kolem poloostrova Sirmione, prohlídka hradu a městečka, využití služeb sirných termálních lázní, koupání na pláži v jezeru Lago di Garda, ve 14.30 hod. odjezd do hotelu, krátký odpočinek, prostor k převléknutí. Navečer odjezd od hotelu do Verony, prohlídka města, prostor na večeři, návštěva operního představeni G. Verdiho „Aida“ v antické Aréně (je v ceně zájezdu), po představení odjezd do hotelu.

3. den – pondělí 17. 8. Po snídani v hotelu cesta zpět do ČR – cestou zastávka na občerstvení a krátkou prohlídku ve městě Udine, metropoli italského kraje Friuli – Venezia Giulia (Friulsko-Julské Benátsko), pokračování v cestě směr Villach. U jezera Wörthersee prostor na oběd – cesta po dálnici A3 směr Klagenfurt – Graz – Wien a dále přes Mikulov do Brna, příjezd ke Grandu do 22.00 hod.

Cena zahrnuje: dopravu luxusním busem s WC, klimatizací a mini barem, 2 x ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji, vstupenku na představení AIDA ve veronské Aréně, služby průvodce Čebusu, pojištění CK pro případ úpadku
Příplatky: za jednolůžkový pokoj 2 x 640,- Kč
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupenku na operu TOSCA ve veronské Aréně (lze přikoupit v CK ČEBUS), plavbu lodí kolem poloostrova Sirmione v jezeře Lago di Garda (6,- €)

KAPACITA ZÁJEZDU JE OMEZENA!!!

Žádné komentáře: