pátek 1. května 2009

Tenorista Marcello Giordani 7.11.2009 před celým světem v přímém přenosu z MET pozdraví speciálně diváky v kinech v ČR !


Skutečně se mi to povedlo, jednatřicet z vás mi věřilo, pouze devět nikoliv. Premiérový rozhovor pro Českou republiku (a zřejmě vůbec první kontakt jakéhokoliv druhu s naší zemí) jednoho z mých nejoblíbenějších pěvců vůbec mám připravený. Marcello Giordani, jeden z největších tenoristů dneška, je velmi přátelský a vstřícný, na rozhovor, který jsem s ním připravil, se rozhodně můžete velmi těšit. Publikován bude dle mého slibu v pondělí 11.5.2009. Pevně doufám, že nám Radames stačí do tohoto dne připravit medailon tohoto pěvce.

Třešničkou na dortu budiž to, že zcela bez váhání přislíbil, že v přímém přenosu během přestávkového inteview (Puccini - Turandot - MET) před celým světem pozdraví operní fanoušky v České republice.... Sen...operní sen..ten se zde plní...

Opera dream...

15 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Nebojte paní Drápelová, poprosím operadreama,aby domluvil že Marcello Giordani VÁS rozhodně zdravit nemá.
S jeho hodnocením po Faustově prokletí jste si uřízla pořádnou ostudu, tož si ji užijte.
Hlavně na něj prosím vás nechoďte, až za námi přijede do Prahy.
Díky Jožka

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Jožko, zdravím vás a chápu vaše rozhořčení, vím na co reagujete. Dosud mi vře v žilách krev, vzpomenu-li si, co o něm tato kritička napsala. Paní Drápelová sice s Marcellem Giordanim pořádně ustřelila, ale každému se v životě něco nepovede, já jsem jí to odpustil, Giordaniho jednoduše přímo zbožňuji a vím o další spoustě lidiček, kteří jej vnímají stejně. Že se jedná o jednoho z top desítky tenoristů světa je zcela jednoznačné a nikdo jako paní Drápelové to jednoduše svým názorem nezmění. A až skončí Turandot a opět budeme číst podobné soudy, jen se usmějeme a Giordaniho Kalafa si s velkým potěšením opakovaně pustíme z DVD či na MET playeru.

Dana Šimková řekl(a)...

Já snad toho Giordaniho nakonec začnu mít i ráda! :-D Miloši, co Tobě se všechno nepovede... Výborné, už se moc těším na Turandot!

Anonymní řekl(a)...

Trochu jsem se rozvášnil, omlouvám se, ale na Giordaniho si nenechám sáhnout.
Vaše nápady jsou úplným zjevením na domácí toporné a zarezlé novinářské scéně - a ještě jednou pardón, chci to říkat takhle na plnou hubu, protože výše zmíněné je fakt síla. Mělo by se šířit vaše nadšení pro hudbu a její propagaci! Těším se na rozhovor! Nazdar všem

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Jožka: Děkuji za poklonu, vážím si toho.

Dana:
Giordaniho bude mít jednou rád každý, jen ten, kdo na to přijde déle, si ho méně užije:-), takže se mě drž, pomůžu Ti:-)). A co se mi ještě povede? No je to jasné, na rovinu říkám, že budu dělat vše možné i nemožné proto, aby do Prahy Giordani přijel....
Že se mi to nepovede? Chce se zas někdo vsadit?:-)))
Mám dát novou anketu, znějící..."podaří se blogu Opera dream zajistit, aby se do tří let v Praze na operním recitálu objevil Marcello Giordani"?

Dana Šimková řekl(a)...

Michale, to se snad ani nemusíme sázet, to je jasný, že ne...! Že rozhodně ne...odmítne. A jestli jo, tak bych se hodně divila! :-) No, necháme se překvapit... Jen se obávám, že on je u tohoto malý pán :-(

operadream@centrum.cz řekl(a)...

...už v rozhovoru píše, že chce....:-)
Michal:-)

Dana Šimková řekl(a)...

Trhá mi to srdce, že mě zatím nezaujal, na to vezmi jed! :-D

Dana Šimková řekl(a)...

PS: Ale ne, aby ses s ním otrávil! :-D

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Mě to srdce trhá víc, když vím, že Tě ještě nezaujal:-), ale věřím, že to přijde.

Dana Šimková řekl(a)...

No, ale teď už se definitivně odtrhávám od počítače a jdu spát! :-) Pokusy o oblíbení musím v tuto chvíli ukončit... Ale slibuju, že se budu snažit!

Anonymní řekl(a)...

Nechcete skutečně založit Giordaniho klub? Chtělo by to!
Petr

Anonymní řekl(a)...

Gratuluji k tomuto a vlastne ke vsemu,velmi rada na vas blog chodim, i kdyz teprv tyden, je to senzace.
A Giordaniho mam take velmi rada!
LT

radames řekl(a)...

Operadreame, jestli to teda stačí do pondělí jedenáctého, tak to bude v pohodě. Ještě nevím úplně přesně, jak to pojmout, ale spíše než abych shrnoval jeho kariéru a život, tak se pokusím vypíchnout, proč je tak dobrý a proč je zcela pochopitelné, že o něj má MET takový zájem.

Dano, já bych řekl, že s Giordanim stačí vidět nebo alespoň slyšet jediné představení a je jasno, že je to přímo vzor itaského tenora a že je to výjimečný pěvec. Pokud ale chceš rychlokurs obdivu k Gioradnimu, doporučuji shlédnout na youtube duet z Manon Lescaut Vedete io son fedele s Mattilou. Když nakonec uslyšíš velkou výšku Ah Manon, v'imploro - fuggiam!, myslím, že v tobě umlknou všechny pochybnosti.

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Giordaniho klub bude skutečně založen, vše bude odstartováno v pondělí 11.května 2009.