pátek 24. dubna 2009

Nápoj lásky v MET a pár aktualit k tomu

Bianca, jedna z našich recenzentek, připravila na blogu Věry Drápelové srovnání dvou Nápojů lásky z dvou nejprestižnějších operních scén světa. Recenzi na Vídeň jste mohli číst na blogu Opera dream, recenzi na MET naleznete právě na stránkách METinHD. Je to jako vždy pěkné čtení, které doporučuji!

A nyní dvě zprávy pro příznivce našich rozhovorů s umělci. 15.května se těšte na rozhovor s naší skvělou sopranistkou Martinou Jankovou. Bude to přesně dva dny před jejím pražským vystoupením v Rudolfinu v rámci Pražského jara.


8.května, tedy přesně jeden den před vysíláním přímého přenosu Rossiniho Popelky do kin z MET (kdy doufám, nezbude ani jedno místo v ani jednom kině prázdné), vám jako bonus přinesu rozhovor s jedním princem...ten princ se jmenuje Ramiro...a je to Ramiro z Rossiniho Popelky....a tím Ramirem bude princ Eliny Garanči....a princem Eliny Garanči je tenorista Lawrence Brownlee. Jak se těší na svou roli a svou princeznu, zejména je-li jí Elina Garanča? Dočtete se právě u nás... A bude to čtení velmi čerstvé, pan Brownlee mi bude na otázky odpovídat skutečně jen pár dnů před představením.


Zcela na závěr připomínám, že už příští pondělí 27.4. si budete moci přečíst rozhovor s členkami komorního souboru Puella trio, v pondělí 4.5. to bude výtečný basbarytonista Adam Plachetka a dle slibu bude 11.5. splněn můj obrovský operní sen, bude zveřejněn rozhovor s nejen mnou milovaným světoznámým tenoristou Marcellem Giordanim. Máte se věru nač těšit! Pro ty, co třeba ještě nevědí, dodávám, že rozhovory nejsou odnikud přebírány, jsou vytvářeny exkluzivně pro náš blog.

Váš Opera dream

Žádné komentáře: