sobota 11. dubna 2009

Juan Diego FLÓREZ exkluzivně pro náš blog definitivně potvrzen, přidává se Thomas HAMPSON !!


V jednom z minulých příspěvků jsem avizoval, že je na 80% dohodnut exkluzivní rozhovor pro náš blog s Juanem Diegem Flórezem. Tímto vše potvrzuji na 100% a připomínám, že to není práce moje, ale naší čtenářky Blanky, která s tímto tenoristou vše připravuje.


Právě Blanka byla minulý týden v Curychu, kde v roli Scarpii debutoval námi všemi přímo zbožňovaný barytonista Thomas Hampson. Recenzi na Toscu si právě z pera Blanky budete moci přečíst již příští týden. Co se však ještě nestalo? Blanka Thomase Hampsona osobně oslovila, představila mu náš blog a vy jistě již tušíte, co bude výsledkem. Ano, další rozhovor přímo pro nás milovníky opery v České republice, pro čtenáře našeho blogu... Máme se všichni věru na co těšit, samozřejmostí je možnost položit oběma těmto pěvcům vlastní otázku. Toto bude pochopitelně s větším časovým zpožděním z důvodu nutnosti překladů, atd. Termíny všech jednotlivých rozhovorů budou včas oznámeny, tímto mám na mysli i termíny rozhovorů s již dříve avizovanými pěvci (Joyce DiDonato, Giuseppe Filianoti, Adam Plachetka, Johan Botha, Angela Gheorghiu, Simona Šaturová, Jana Sýkorová).

Krásné Velikonoce všem!

3 komentáře:

Vlasta řekl(a)...

Bomba !! Fantastické !!
Paní Blanka doslova vyráží dech.Díky, těším se na recenzi i na rozhovory.
Vlasta

Dana Šimková řekl(a)...

Já už prostě nemám slov... To, že jsem žasla nad Gheorghiu a ostatními, to jsem měla slovní zásobu ještě bohatou, ale teď už prostě nevím, co mám říct. :-) Moci se zeptat Hampsona, kterého prostě miluju? Já se snad zblázním radostí! To jsem opravdu zvědavá, kdo bude další...

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Pokusím se o Elinu Garanču....