čtvrtek 5. března 2009

Umělci v diskusích exkluzivně s čtenáři blogu Opera Dream

S radostí oznamuji, že rozjíždím věc, která nemá obdoby a věřím, že se setká s velkým ohlasem. Minimálně jednou měsíčně se na blogu Opera Dream objeví rozhovor s některým z významných domácích umělců. Tento rozhovor bude připraven exluzivně pro tento blog, nebude tedy publikován kdekoliv jinde. Začínáme v pondělí 23.3., naším hostem bude violistka Jitka Hosprová, která bude hovořit jak za sebe tak za nově vzniklé Duo Morpheus. Pokračování bude hned za dva týdny, v pondělí 6.4. bude zvěřejněn rozhovor se sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou.
Velmi zajímavá je věřím informace, že všichni umělci, kteří se s námi o svou radost z hudby prostřednictvím rozhovoru podělí, jsou připraveni odpovídat na všechny možné i nemožné otázky, které jim položíte, formou komentáře k danému rozhovoru, stejně tak jako komentáře zapisujeme my. Využijte šanci a zeptejte se na cokoliv!
Mé ambice jsou skutečně velké, chci abychom takto v budoucnu na našem blogu přivítali takové osobnosti, jakými jsou Martina Janková či Magdalena Kožená, z dirigentů pak Zdeňka Mácala či Jiřího Belohlávka, dále pak skvělé domácí hráče na jednotlivé hudební nástroje. Máme jich přeci tolik! A pokud věc dosáhne ještě vyšších dimenzí, pokusím se pro nás získat i někoho ze zahraničí. Co takhle rovnou barytonista Thomas Hampson? Nic není nemožné, jsem malej ale šikovnej, pevně věřím, že se mi to povede, držte palce!
Malá anketa: Koho byste se nejraději ptali? Neváhejte to zapsat do komentáře!

11 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Tomu říkám nápad,nemůžu se dočkat. Krom toho, že se těším, jak se zeptám obou dam, bych prosila o "zařízení" p.Matouška a z pěvců Adrianu Kučerovou. Byla jsem na jejím koncertě ve Stavovském a moc mě zaujala! Jarmila

Anonymní řekl(a)...

Zdravím Vás, pane kolego, je to vynikající nápad!!! Dagmar Pecková by se nedala nějak kontaktovat? :-) Z cizích by mě velmi zajímali Gheorghiu a Alagna (když už jste toho Hampsona navrhl...). Dana

Anonymní řekl(a)...

primlouvam se za dagmar peckovou, nechci vas podcenovat,ale hampson se vam tezko povede

Anonymní řekl(a)...

Hlasuji pro Simonu Šaturovou,její koncert s Terflem mě přesvědčil o tom,že je lepší než všechny naše pěvkyně dohromady....
Ladislav - Plzeň

Anonymní řekl(a)...

...dodávám, abych nebyl nespravedlivý, neslyšel jsem Kateřinu Kněžíkovou a Janu Sýkorovou a když si tak čtu reportáž z koncertu prvně jměnované dámy,asi bych s tím měl něco udělat.
Ladislav

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Dobrý večer, pane anonymní, jste ochotný se vsadit, že se mi Thomas Hampson povede?:-)

Dana Šimková řekl(a)...

pokud by se tu uzavíraly sázky, já hlasuji za to, že se Hampson povede! :-)

Anonymní řekl(a)...

dobry vecer operadream,jdu do sazky. O co to bude? Petr z Olomouce

Vít řekl(a)...

Jednoznačná první volba - Edita Gruberová :-) Vít

Therese řekl(a)...

Pěkný blog! S velkým očekáváním budu sledovat, zda se ty zamýšlené rozhovory autorovi podaří ;)) Nepochybuji, že s fenoménem FB a jiných, má velmi dobře nakročeno ;) Keep going!

operadream@centrum.cz řekl(a)...

Děkuji Therese za držení palců. Možná jsem trochu pomalejší, ale nechápu, co je myšleno fenoménem FB?:-)