čtvrtek 12. února 2009

Spuštěny stránky Opera dream . . .

Dne 12.2.2009 byl spuštěn tento blog, který je a bude plný odkazů, recenzí, příspěvků, komentářů a autogramů. Jeho účelem je propagace, inspirace a pomoc při hledání a objevování. V případě jakýchkoliv připomínek, prosím, využijte uvedenou e-mailovou adresu či komentáře k příspěvkům.

Aktualizace je prováděna nepravidelně avšak několikrát měsíčně. V budoucnosti se můžete těšit na podpisy umělců jako jsou Elina Garanča, Mariss Jansons, Zdeněk Mácal, Anne Sofie von Otter, Neil Shicoff, Deborah Polaski, Magdalena Kožená, Ferruccio Furlanetto, Krzysztof Penderecki, Jindřich Feld, Hilary Hahn, Lisa Batiashvilli, Gidon Kremer, Gil Shaham, Leif Ove Andsnes, Alfred Brendel, Alexander Toradze, Vladimir Ashkenazy, John Eliot Gadiner, Alan Gilbert, Charles Dutoit, Michail Pletněv, Vladimir Fedosejev, Kurt Masur, Jiří Bělohlávek, Colin Davis, Sharon Kam, Helene Grimaud, Leila Josefowitz...a opravdu mnoho dalších.

Z recenzí DVD pak očekávejte Prsten Nibelungův z Bayreuthu (Boulez) a Kodaně, Romea a Julie (Salzburg - Villazon, Machaidze), La Traviata (La Scala - Gheorghiu), Arabella (Curych - Fleming), Salome (Nadja Michael - La Scala), Parsifal (Zurich - Haitink), Lohengrin (Baden-Baden - Nagano), Lady Macbeth of Mtsensk (Jansons), Giulio Cesare (Glyndebourne), Carmen (Covent Garden - Antonacci, Kaufmann), Kouzelná flétna (Salzburg), Don Giovanní (Salzburg - Hampson), dále pak prakticky všechna DVD, která vydala nejen společnost EMI jako záznamy z námi známých představení z MET...a opravdu mnoho dalších.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Díky za tyhle stránky, jsem moc ráda, že vznikl operní blog, kde budou recenze, komentáře, zajímavosti atd. v českém jazyce. Přeju všechno nejlepší. Marcela